Nasze Produkty - DOMFARB

Strona główna
O firmie
Dokumenty
Kontakt
Przejdź do treści

Menu główne:


Nasze produkty
____________________________________________________________________
Wapno malarskie Aramis
Wapno gaszone malarskie Aramis przeznaczone jest do wykonywania białych powłok dezynfekujących a po zmieszaniu z farbą emulsyjną do wymalowań o charakterze dekoracyjnym wewnątrz pomieszczeń. Wapno gaszone stosowane jest też do wszelakiego rodzaju zapraw murarskich w ogrodnictwie do bielenia drzewek, posiada ono silne własności odkażające a ze względów antyseptycznych zaleca się stosować do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza np. kuchnie, łazienki. Stosowane przy renowacji zabytków. Produkt ekololgiczny.

Okres gwarancji: 12 miesięcy
Opakowania: Pojemniki plastikowe 4kg, 7kg, 14kg

Posiada Atest PZH
Grunt Portos ściana/sufit
Folia w płynie Hydro Protect na bazie wodnej dyspersji polimerowej przeznaczona do wykonywania przeciwwilgociowych uszczelnień ścian i podłóg w pomieszczeniach narażonych na stałe zawilgocenie (łazienki, pralnie natryski) oraz do izolacji pod płytkami ceramicznymi na balkonach i tarasach.

wysoce elastyczna  •  wodoszczelna  •  posiada znakomita przyczepność do większości materiałów wypełnia rysy w powłoce   obniża powstawanie pęknięć okładzinowych  •  mrozoodporna powłoka

Okres gwarancji: 12 miesięcy w oryginalnie zamkniętym opakowaniu
Opakowania: Pojemniki plastikowe 1L, 3L, 5L
Folia w płynie Hydro Protect
Grunt głęboko penetrująco-wzmacniający Portos jest wodną dyspersją drobnocząsteczkowej żywicy akrylowej z domieszką środków uszlachetniających. Przeznaczony jest do gruntowania powierzchni porowatych i chłonnych w szczególności tynków cementowo-wapiennych, płyt gipsowo kartonowych, podłoża pod tynki ceramiczne, posadzki, tapety, przed położeniem gładzi tynkowych w celu wzmocnienia starego podłoża. Wyrób można stosować wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Okres gwarancji: 12 miesięcy
Opakowania: Pojemniki plastikowe 1L, 5L, 10L
Grunt Portos Impregnat do kamienia i kostki brukowej na posadzki
Impregnat jest roztworem żywicy akrylowej z dodatkiem żywicy drobnocząsteczkowej oraz emulsji silikonowej wraz z dodatkami uszlachetniającymi. Preparat przeznaczony jest do impregnacji wodoodpornej powierzchni murów, tynków cementowo-wapiennych, betonu, cegieł, gipsu i okładzin z piaskowca. Polecany do hydrofobizacji budowli przemysłowych i mieszkalnych. Preparat poprzez głębokie wnikanie zabezpiecza przed wchłanianiem wody, tłuszczy i innych płynów przez kamień, również pozwala usunąć łatwiej zabrudzenia.

OKRES GWARANCJI : 24 miesiące
OPAKOWANIA : Pojemniki plastikowe : 1, 5, 10L
Grunt Portos Impregnat do kamienia na fasady
Impregnat jest roztworem żywic wodnych oraz specjalnie dobranych środków pomocniczych i emulsji silikonowej. Preparat przeznaczony jest do impregnowania kostki brukowej wykonanej z różnego typu porowatych materiałów takich jak: piaskowiec, cegła, pustaki ceramiczne, beton. Preparat poprzez głębokie wnikanie i hydrofobizację powierzchni zabezpiecza ją przed nasiąkaniem wodą, wpływem czynników atmosferycznych, osadzeniem się kurzu, porastaniem mchem i porostami, zwiększając równocześnie mrozoodporność. Nie tworzy na powierzchni warstwy lakierniczej i nie zmienia barwy impregnowanego podłoża a zaimpregnowana powierzchnia jest w pełni przepuszczalna dla par i gazów.

OKRES GWARANCJI: 24 miesiące
OPAKOWANIA: Pojemniki plastikowe : 1, 5, 10L

Masa szpachlowa Akryl Mas

Masa szpachlowa ACRYL MAS stosowana jest do wyrównywania ubytków i nierówności na powierzchni tynków oraz do wykoń-czeniowego szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Szczególnie polecany do ostatecz-nego, wykończeniowego wygładzania szorstkich ścian wykonanych z tynków cementowo-wapiennych oraz na łączeniach płyt .
gotowa do użycia  •  łatwo się nakłada i szlifuje  •  nie zamula papieru ściernego  •  
nie pęka nawet w grubszych warstwach

Okres gwarancji: 24 miesięcy od daty produkcji
Opakowania: pojemniki plastikowe 0,9kg, 1,5kg, 5kg, 8,5kg, 17kg
Mydło malarskie
Firmy partnerskie
Jesteśmy regionalnym dystrybutorem produktów marki Labolatorium Farb
© 2016 Z.P.H.U. DOM-FARB.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Autor: Drożdż Dominik
logo labofarb
logo labofarb
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego